Spania România SCOR 5-0 Pro TV live video online. Contra și-a dat DEMISIA

Adrian, 18 nov.. 2019

Spania România SCOR 5-0 este transmis de Pro TV la ora 21:45 și live stream pe ȘTIRI TV. Deși naționala noastră nu mai are nimic de câștigat sau de pierdut, meciul cu spaniolii este unul de orgoliu, va reuși oare România să bată echipa de miliarde de euro a Spaniei? Aflăm împreună și sub format live text. Meciul poate fi urmărit online pe Pro TV mai jos.

Cosmin Contra, dupa umilința din Spania:

„Am intalnit o echipa foarte puternica. Am aliniat o echipa destul de tanara. Am incercat sa umblu la moralul jucatorilor dupa meciul cu Suedia, dar din pacate am luat gol foarte repede. Am avut ocazie la 1-0 prin Puscas, daca egalam, moralul jucatorilor ar fi fost altul. E o infrangere foarte dura. Am puterea sa zambesc pentru ca nu imi plac aceste infrangeri, dar chiar si daca zambesc sunt atat de trist incat nu am cuvinte. Am zis la inceput ca e diferenta mare sa joci la U 21 si sa joci la nationala mare. Jucatorii au vazut nivelul la care se joaca si poate in martie vor arata altfel”, a spus Cosmin Contra la PRO TV.

Spania România SCOR 5-0 – Live Stream Pro TV online

Pro TV a transmis meciul dintre Spania și România pe site-ul protvplus.ro și stiritv.ro, mai jos în playerul video ați putea video-ul online, din păcate România a pierdut meciul Spania cu scorul 5-0.

LIVE TEXT Spania România SCOR 5-0 oline video mai sus

MIN 90 România termină în genunchiu preliminariile pentru calificarea la EURO 2020, scor Spania – Romania 5-0

MIN 67 – Românii sunt foarte descumpăniți, iar la casele de pariuri România este cotată ca ar pierde cu 5-0. SCOR actual 4-0.

MIN 46 – Meciul a revenit din pauză. Sperăm că România va înscrie în meciul cu Spania în repriza a doua.

MIN 45 + 1 – Prima repriză s-a încheiat s-a încheiat, scor Spania România 4 – 0. Meciul continuă să fie transmis online de Pro TV mai sus.

MIN 45 – GOOOOL Spania! România este condusă de Spania cu 4 la 0.

MIN 43 – Gerad Moreno înscrie golul cu numărul 3. LIVE Spania România 3-0.

MIN 37 – Nedelcearu încasează un cartonaș galben. SCOR 2-0 pentru Spania.

MIN 32 – Gol Spania. Scor 2-0 în minutul 32. România este umilită în prima repriză cu galacticii Europei, românii pleacă de pe stadion.

MIN 25 – Rus faultează, are de câștigat experință multă.

MIN 12 – Lovitură de la colț pentru România, care era aproape să înscrie în poarta Spaniei.

MIN 9 – GOL SPANIA. Scorul este deschis în minutul 8. Scor Spania Romania 1-0.

MIN 4 – Fault în atac. Fază de infarct pe stadion, aproape de gol, dar acesta a fost anulat.

MIN 1 – Fluierul de start. Pe stadionul din Madrid sunt prezenți și 10.o00 de români.

UPDATE, ora 21:31 – Jucătorii Spaniei și ai României se încălzesc pe teren. Transmisiunea a început la Pro TV și poate fi văzută online în playerul Pro TV de mai sus.

UPDATE, ora 21:13 – Echipa Spaniei finala în meciul cu România este: